dnes je , meniny oslavuje

Horizontálne žalúzie  

Majú v modernom interiéri svoje štandardné miesto. Patria medzi najpoužívanejšie intriérové tieniace výrobky pre ich výbornú schopnosť odrážať svetlo a teplo, dlhú životnosť, jednoduchú obsluhu aj údržbu a v neposlednom rade pre ich estetickosť.

            Sú vhodné na otváracie aj sklopné okná i do zimných záhrad. Horizontálne žalúzie umožňujú plynulo regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné svetlo a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Hliníkové lamely odrážajú prebytočnú tepelnú energiu a tým zlepšujú interiérovú klímu v lete i v zime. Zhotovujú sa z veľmi flexibilnej hliníkovej zliatiny so špeciálnou povrchovou úpravou – vypaľovanie svetlostálym lakom odolným proti mechanickému poškodeniu.

            Možností vyhotovenia je veľa, stačí nám predložiť Vaše požiadavky na žalúzie.

I.   horizontálne hliníkové žalúzie – naklápanie lamiel riešené prostredníctvom ovládacej tyčky, vyťahovanie pomocou šnúry,

     možnosť prevedenia: obyčajné alebo celotieniace

II. interiérové retiazkové žalúzie -   ovládanie riešené guličkovou retiazkou, ktorou sa žalúzia  aj naklápa, aj vyťahuje

     možnosť prevedenia: obyčajné alebo celotianiace

V prípade hliníkových žalúzií Vám vieme ponúknuť „hybridnú drevenú žalúziu“, t.j. hliníkové lamely vo farbe drevoimitácie s použitím bambusovej spodnej a vrchnej masívnej lišty a s bambusovými doplnkami. Je to novinka, ktorá je lacnejšou náhradou za bambusovú kolegyňu s elegantným designom pre drevené ale aj plastové okná.

 

© Em-style